Photoshop Benzeri Programlar

Bu yazımızda sizlere Adobe Photoshop benzeri programları listeleyeceğiz.

GIMP

GIMP, bu tür fotoğraf rötuşlama, görüntü kompozisyonu ve görüntü geliştirme için ücretsiz bir programdır. Esasen, ücretsiz olarak alabileceğiniz Photoshop’a en yakın şey.
Free Open Source Mac Windows Linux BSD Snapcraft FLATHUB PortableApps.com Haiku AmigaOS

Affinity Photo

Affinity Photo, profesyonel, tam özellikli bir tarama grafik düzenleyicisidir. Affinity Photo’da çalışmak her zaman canlıdır ve canlı önizlemelerle 60 fps’de kaydırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz …

Ücretli $ $ $ Mac – Windows iPad

Krita

Gelişmiş dijital boyama ve eskiz araçları ve iş akışı özellikleriyle profesyonel, ücretsiz ve açık kaynaklı raster grafik düzenleyici.

Free Open Source Mac – Windows Linux Windows S Android Tablet 

Paint.NET

Paint.net, Windows için ücretsiz ve çok yetenekli bir resim düzenleme yazılımıdır. PS’nin sunduğu tüm şeylere ihtiyaç duymayan kişiler için Photoshop’a harika bir alternatif.

Ücretsiz Personal $ $ Windows Windows S .NET Framework

Photopea

PSD, XCF ve Sketch dosyalarıyla (Photoshop, Gimp ve Sketch App) çalışabilen çevrimiçi fotoğraf editörü. PSD, XCF, JPG, PNG ve diğer birçok format arasında dönüştürme yapın. .

Ücretsiz –Web

Pixlr

Pixlr®, günlük görüntüleri çarpıcı sanat eserlerine dönüştürmeyi kolaylaştırır. Fotoğraf düzenleme uygulamaları ailemizle her anı güzelleştirin.

Ücretsiz Web Android iPhone

Pixelmator

Pixelmator, güçlü, güzel ve kullanımı kolay bir görüntü düzenleyicidir. Zarif ve akıcı tek pencereli bir arayüze sahip olup, tüm odağı sizin görüntülere verir …

Ücretli $ $ $ Mac- iPhone iPad

Corel PaintShop Pro

PaintShop Pro, anahtar sözcük etiketleri, otomatik sıralama ve yüz tanıma gibi ek düzenleme yeteneklerine sahip bir fotoğraf düzenleyicidir.

Ücretli Windows

MyPaint

MyPaint, dijital sanatçılar için hızlı, dikkat dağıtmayan ve kolay bir boyama aracıdır. Wacom tarafından üretilen grafik tabletleri ve birçok benzer cihazı destekler.

Ücretsiz Open Source Mac- Windows Linux PortableApps.com

CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite X7, vektörel illüstrasyon, sayfa düzeni, fotoğraf düzenleme ve izleme yazılımı ile her türlü …

Ücretli $ $ $ Mac-Windows Web

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir