Youtube Alternatifi Web Siteler

Evet arkadaşlar Youtube Reklamlarından sıkıldınız mı ? O zaman sizlere vereceğimiz aşağıdaki alternatif web  sitelere bir göz atın. Beğendiğiniz web siteleri yorumlarda belirtirseniz sevinirim. O halde hemen başlayalım listemize.

PeerTube, video yayın hizmetlerine göre merkezi olmayan, ücretsiz ve açık kaynaklı bir alternatiftir. Hemen hemen herkes bunun YouTube’a harika bir alternatif olduğunu düşünüyor.
Screenshot 0
BitChute, eşler arası bir video paylaşım platformudur. Misyonu, insanları ve ifade özgürlüğünü ön planda tutmaktır. Hemen hemen herkes bunun YouTube’a harika bir alternatif olduğunu düşünüyor.
Screenshot 0
Vimeo, video işbirliği, video dağıtımı ve diğer her şeyde yardımcı olabilir. . Çoğu kullanıcı bunun YouTube’a harika bir alternatif olduğunu düşünüyor.
Android için hafif, ücretsiz ve açık kaynaklı YouTube deneyimi. Bazı kullanıcılar bunun YouTube için harika bir alternatif olduğunu düşünüyor, bazıları değil.
Trending,
Bu site eski YouTube’u taklit ediyor ve 2008 başlığına ve 2009 görünümlü sayfalara sahip. Bu, özelleştirme eksikliği ve topluluk sorunları gibi YouTube’un sahip olduğu birçok sorunu düzeltir. Videolarınızı dünyanın her yerinde paylaşın. Kendinizi Gösterin. Daha önce VidBit olarak da bilinir. Hemen hemen herkes bunun YouTube’a harika bir alternatif olduğunu düşünüyor.
Channels Page
Dailymotion, merkezi Paris, Fransa’nın 18. bölgesinde bulunan bir video paylaşım hizmeti web sitesidir. Dailymotion, YouTube’dan sonra dünyanın en büyük video sitesidir. Çoğu kullanıcı bunun YouTube’a harika bir alternatif olduğunu düşünüyor.
Main Page
DTube, Steemit ve https: // alterntoto’nun üzerine inşa edilen ilk kripto merkezi olmayan video platformudur. Hemen hemen herkes bunun YouTube’a harika bir alternatif olduğunu düşünüyor.
Screenshot 0
LBRY, bir şirket veya başka bir üçüncü şahıs yerine piyasa katılımcıları tarafından kontrol edilen ilk dijital pazardır. Hemen hemen herkes bunun YouTube’a harika bir alternatif olduğunu düşünüyor.
Screenshot 0

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir